news-image

Teatr w Ruczaju

07.11.2019

Teatr w Ruczaju

Z wielką przyjemnością informujemy, że po kilku latach gościnnych występów w Miejskim Ośrodku Kultury Teatr Plejada uruchamia swój oddział w Nowym Targu ze stałym repertuarem.

Nowa przestrzeń Teatru Plejada mieści się przy ul. Ludźmierskiej 32 w Nowym Targu w budynku Restauracji Ruczaj. Aby zwiększyć komfort Widzów, teatr zainstaluje amfiteatralną widownię i scenę z profesjonalnym zapleczem technicznym. Zaletą teatru będzie jego kameralny charakter. Wszyscy Widzowie będą mieć bardzo bliski kontakt z artystami.

Widzowie będą mogli także skorzystać przed spektaklami, w przerwach i po przedstawieniach z oferty Restauracji Ruczaj.

W repertuarze teatru są m. in. największe światowe przeboje farsowe: Mayday, Mayday 2, Prywatna klinika, Okno na parlament oraz inne świetne komedie i farsy: Symulacja, Piotr i Fryc – Cudowne zapylenie, Ostatnia wola papy. Teatr będzie także wystawiał w cyklu dopołudniowym i wieczornym znakomity spektakl Anny Burzyńskiej pt. Survival, skierowany do starszej młodzieży szkół podstawowych, ponadpodstawowych i dorosłych wpisując się tym samym w program edukacji i profilaktyki artystycznej teatru, który bawi, wzrusza i wychowuje.

Aktualny repertuar, rezerwacje i sprzedaż biletów na stronie Teatru Plejada

Repertuar w Nowym Targu (listopad / grudzień)

24 listopada – Ostatnia wola papy – komedia

29 listopada – Prywatna klinika – farsa

30 listopada – Ostatnia wola papy – komedia

6 grudnia – Mayday – farsa

13 grudnia – Mayday – farsa

15 grudnia – Mayday2 – farsa